30 Mayıs 2024 Perşembe 14:09:47


Daha Canlı: Sonbahar'ın 10 Saç Rengi Trendi

Daha Canlı: Sonbahar'ın 10 Saç Rengi Trendi

Yeni iklimi yepyeni bir güzellik portresiyle karşılamaya ne dersiniz? Sonbaharda kuaförünüze bir ziyaret yapmayı düşünüyorsanız sezonun enerjik yansımalara sahip favori saç renklerine mutlaka göz atın.

Sarı Melanj

Sarı renk paletini daha hareketli, çok boyutlu ve her tenle uyumlu hale getirmek istiyorsanız, farklı tonlarda tutamlarla ortaya çıkan bu melanj sarıyı mutlaka deneyin.

 

Kuzguni

Yüz hatlarınızı ön plana çıkarmak ve güzelliğinizi kontrast bir hatla çerçevelemek için kuzguni tonlara göz atabilirsiniz.

Bakır Yansımalar

Sıcak yansımalı saçlar sonbaharın soğuk iklimini ısıtmaya kararlı. Bu yumuşak bakır görünümüyse iddia dozu yüksek ve bakışları üzerine toplama garantili.

 

Buğday Sarısı

Platin sarılar kadar kontrast olmayan, oldukça doğal, yumuşak ve sofistike bir saç rengi arıyorsanız nötr buğday sarıları tam size göre.

 

Boyutlu Kahve

Kahveler size fazla klasik geliyorsa ve minimal değişikliklerle görünümünüze hareket katmak istiyorsanız, saklambaç oynayan karamel balyajlar kullanarak yoğun kahve saçlara boyut kazandırabilirsiniz.

 

Kahve Siyah

Koyu saçların çekim alanına kapılmak istiyor ama siyah kadar radikal bir karar almak istemiyosanız kahve karıştırılarak yumuşatılmış bu siyah tonu sorularınızın cevabı olabilir.

 

Bakır Kumral

Bu renk biraz kahveye biraz kızıla göz kırpıyor, her iki tarafın da en iyi yanlarını almış. Sıcak ama cool, oyuncu ama ağırbaşlı bir saç rengi için bakır kumralı kesinlikle öneriyoruz.

 

Altın Işıltı

Sarının en sıcak ve en çarpıcı tonlarından biri olan altın sarısı, sonbaharda düşen yaprakların rengini saçlarınıza taşımanız için birebir.

 

Sıcak Kakao

Kahvenin en yoğun, en canlı ve en parlak tonu olan kakao ailesi, yüzünüzü ışıl ışıl gösterip ön plana çıkarırken görünümünüze sıcaklık ve enerji katıyor.

Canlı Platin

Açık sarılardan vazgeçemeyenlerdenseniz, canlı platin sonbaharda denenecekler listenize mutlaka girmeli. Koyu saç dipleriyle de eşlenebilen bu renk ne çok kontrast, ne çok çiğ: Nötr, parlak ve uyumlu. 

Haber Kaynağı

 

 

img

Hakan

Tasarım tarzınızın sınırlarını belirler. Hadi Yeniden Tasarlayalım.

Yorumlar

img